AGROGEN ZİRAAT A.Ş

Firmanın kuruluş gayesi Türkiye Hububat-Yem Bitkileri(Buğday, Arpa, Yulaf, Tritikale, Yem Bezelyesi, Ayçiçeği, Mısır, Sebze, Bitki Besleme, Zirai İlaç) pazarında dürüst ve çalışkan yapısıyla Ziraat Mühendislerinden oluşan ekibiyle tarım sektörüne hizmet etmektir. 
 
Halihazırda üretim yapılan hububat ve yem bitkilerinin yanında Ülkemizde üretimi konusunda yetersiz kalındığını düşündüğümüz Sertifikalı Macar Fiğ tohum üretimine 2016 yılı itibari ile geçmiştir. Kendi hububat çeşitlerimizin yanında piyasada ekilen diğer hububat çeşitlerinde güvenilir kaynaklardan tedarikçiliğini yapmaktayız. Öncelikle mevcutta ekimi yapılan hububat çeşitlerinin, piyasaya profesyonel bir bakış açısıyla pazarlanmasını sağlamayı hedefleyen firmamızı diğer sektör paydaşlarından ayıracak en önemli özelliği, satış sonrası hizmet garantisi vermek olacaktır. Firmamızla yapılacak olan her türlü ticari çalışmanın ardından müşteri(çiftçi, bayi) memnuniyeti sağlanması hedeflenmektedir.
 
Yapılan üretim ve pazarlama çalışmalarını takiben kazandığımız maddi değerlerle Ar-Ge faaliyetlerine de başlamış bulunmaktayız. Tek temennimiz; öncelikle "Yurdumun çiftçisinin" birim alandan kazançlarını arttırarak refah seviyelerini yükseltmesine katkı sağladıktan sonra Uluslararası piyasaya açılarak 20 yıl sonrasında söz sahibi olmayı hedeflemekteyiz.
  Kazandırmadan kazanamayacağımızın bilincindeyiz...
 Saygılarımızla,
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
 Agrogen 
Ziraat A.Ş Ailesi